Letoltesek

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. máj. 31, 2003 10:35 am

No akkor mi is van ezzel?
Franky
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. máj. 31, 2003 5:27 pm

Én is ezt szeretném megkérdezni...
starfleet
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. jún. 02, 2003 8:30 am

Csak azért kérdezem mert hátha lépett-e már valaki, mert az én telefonjaimat valahogy sohasem veszik fel, pedig biztos hogy ez a telszám, mert az mtv.hu-n is ez van feltüntetve.
Franky
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. jún. 02, 2003 6:40 pm

Én senkit sem akarok elkeseríteni, de személyesen és telefonon is érdekl?dtem az MTV-nél. ?k semmilyen anyagot nem adhatnak ki, amit nem ?k vettek fel. Sajnos a magyar koncert is idetartozik az interjúkkal együtt, mivel azt csak a Queen engedélyével adhatnák oda magáncélra. Ez van, legalábbis nekem ezt mondták. H.B.-nek meg talán szerencséje volt, vagy nem tudom...
Üdv!
Coulthard
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: hétf. jún. 02, 2003 6:47 pm

Akkor egyszer? a képlet. HB közöl lista -> mi olvas lista -> mi kiválaszt mi kell -> valaki sokszorosít kell? darabszám. (0. esemény: HB el?kerül). Vagy nem ilyen egyszer??
starfleet
 

Mr Fahrenheit [[ mrfahrenheit kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. jún. 02, 2003 7:31 pm

NA akkor próbáljuk máshogy: ezennel felajánlok H.B. (Hortobágyi Béla? - Montreux szakért??, telszám és email cim a másik topikban) részére jelent?s mennyiség? audio és/vagy video ritkaságot és/vagy egyéb Queen matériákat, ha hajlandó lenne közzétenni az MTV listáját, illeve megosztani az anyagokat (HA létezik, ugye ;-).........)
Mr Fahrenheit
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. jún. 05, 2003 5:33 pm

Hm, ha azt mondanám, hogy nemrég vettem egy árverésen egy audiokazit, 1?-ért, amin Queen demó van, mit ajánlanátok fel cserébe? :-D
Coulthard
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. jún. 05, 2003 5:34 pm

Az 1-es után euro jel volt, csak a fórum nem vágja a karakterét.
Coulthard
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: csüt. jún. 05, 2003 6:15 pm

Sajnos volt már rá példa itt a fórumon, hogy egy "úriember" mindenféle ritkaságot ígért, aztán eltünt. :-(
Nagyon remélem hogy H.B.-nek ideiglenesen rossz a gépe....
Franky
 

H.B. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: H.B. Dátum: csüt. jún. 05, 2003 7:58 pm

Nem fogom a nyaramat azzal elcseszni hogy 70 orát a tv elött ülök hogy 1 valakinek meglegyen. Rendeljétek meg az MTV1-töl én nem ígértem semmit csak azt írtam hogy ott ingyen átvesszik mindenkinek. Hát rajta Nekik ez a dolguk. Én nem fogok itt kuksolni.
H.B.
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron