Adatbázis

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: pén. márc. 07, 2003 5:36 pm

A honlap gazdájának tisztelettel és javaslatul:
Rengetegen keressük itt egymást, hogy ki, hogyan, mennyiért és mit tudna a gy?jteményéb?l adni a másiknak. Néha elvész az info, mert sok helyen vagyunk szétszórva, hol itt említem, hol ott. Nem tudom, hogy m?ködne-e, de javasolok egy olyan rovatot itt ahonlapon, ahova az érdekl?d? felküldhetné doc vagy xls fájlban a saját kínálatát, mondjuk lenne annyi hozzáférése, hogy tudná frissíteni, amikor akarja. Ezeken az ajánlatokon lenne természetesen az elérhet?ség is. És ako keres valamit, akkor rákattint, letölti vagy megnézi és felveszik a kapcsolatot.
Iszonyatosan beindult ez az egész itt a számítógép fejl?désével együtt, és sokunkat még tovább lehetne "fert?zni", nem kevés örömet is okozva egymásnak.

Szóljatok hozzá, szeretnék többféle véleményt is!
otyec
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. márc. 08, 2003 5:45 pm

Helló Otyec!
Én is támogatnám az ötletet...
Hogy valamit is tegyek e ügy érdekében, létrehoztam korábban egy topicot amibe leírtam hogy nekem milyen cuccaim vannak. Azt vártam hogy valaki utánoz és akkor beindulna egy ilyen témakör is. Mert akkor ott lelehetett volna írni a cuccosokat. Tudom, kicsit kevés az a hely, de mivel ez a fórum olyan hogy nem lehet beilleszteni semmit így ezzel próbáltam valamit tenni ezért. Nekem is eszembe jutott ez az ötlet.
Franky
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: hétf. márc. 10, 2003 3:06 pm

A probléma mélyére ástam, és az alábbiak kerültek felszínre:
- az ötlet jó
- a webes csapat idejébe jelenleg sajnos nem fér bele a megvalósítása.

Alternatívaként javasolnám, hogy a gy?jt?k hozzanak létre egyszer? weblapokat a szolgáltatójuktól kapott tárhelyen, és írják meg a címüket itt, a fórumban. Ez a leggyorsabb módja annak, hogy terjedjen az ige. Sok sikert!
Dr Marharépa
 

sid [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sid Dátum: kedd márc. 11, 2003 12:43 pm

minden ok, csak konyorgom, ne doc/xls legyen, hanem txt vagy rtf!!!!!!!!!
sid
 

floydian [[ pidii kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: floydian Dátum: kedd márc. 11, 2003 5:14 pm

Az anyagokat lehetne neten is cserélgetni...
(Szerintem jó ötlet)

Itt van a DC(direct connect)
Csak egy HUB-ot kell létrehozni...

B?vebb info:

http://dchun.hq.hu

Én el tudnám vállalni hogy az én gépem legyen a hub hétvégenként.

Az e-mail-os dolog nagyon jó ötlet!
Gyerünk!!
floydian
 

floydian [[ pidii kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: floydian Dátum: kedd márc. 11, 2003 5:16 pm

A fájl cserélésnek az el?nye az hogy amit a másikról letöltesz azt rólad is letölthetik...
És igy továbbb...

Szerintem ez igy nagyon korrekt!
floydian
 

starfleet [[ starfleetproject kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd márc. 11, 2003 5:18 pm

Csak nem mindenkinek van olyan sávszélesség? hozzáférése, hogy ezt megoldja.
starfleet
 

starfleet [[ starfleetproject kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd márc. 11, 2003 6:33 pm

ha "mindenki" csinál listát, talán nagyobb kört lehet lefednui, hiszen sokat a munkahelyr?l, iskolából interneteznek, ill. sokunk nem kábeles nettel rendelkezik. Pörgethetjük tovább a témát, az email-ötlet nem olyan rossz, nemde?
starfleet
 

xXx [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xXx Dátum: kedd márc. 11, 2003 10:17 pm

Támogatnám a mailes ötletet! Olyan helyen kellene postaládát nyitni, ahol nagy a tárhely, hogy ne kelljen kitörölgetni a fájlokat.
xXx
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. márc. 13, 2003 1:42 am

Ahoj az összes poplacseknek!

Természetesen mindez jó ötlet, de a freemail címnél fennáll a lehet?ség, hogy valaki töröl, másrészt azért lenne jó közvetlenül ezen a honlapon, mert a legfrissebb listákon kívül semmi sem lenne, meg persze központi helyen lenne- mondjuk 5. rovatként.
És meg lehetne adni címet is, ahonnan töltögethetsz - ennek szerintem nemzetközileg is híre menne -, meg természetesen postai címet meg mobilszámot, hogyha valaki kér, felhívja a kínálatot felmutatót, és kéri t?le postán - vagy vicaverze: cserélnek. Ez persze bizalmi alapon megy, de az eddigi cserepartnereimben maximálisan megbízhattam, és sok örömet okoztak az anyagok! Ez?ton is köszönöm nekik!

Keep in taccs!

The Quite as Nice
otyec
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron