Mindent letölthetsz

Nagy Péter [[ peternagy kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Nagy Péter Dátum: pén. jan. 03, 2003 11:05 pm

Sziasztok!
Van egy bizonyos DC++ nev? program amir?l részletes leírást a http://dchun.hq.hu/ oldalon találhatsz. Ezzel rendkívül sok mindent össze tudsz vadászni. Mivel nagy Queen fan vagyok, rendszeresen keresem a velük kapcsolatos vidókat, és a nagyobb koncertek. No meg közel az összes klipp, meg MP3 megtalálható a magyar "HUB"-okon. Ha sikerül fellépned valamelyikre keress engem (CÁR néven vagyok) és szívesen segítek neked, ha van valami kérdésed(azért a http://dchun.hq.hu/ oldalon olvasd el a leírást tüzetesen, mert tengernyi id?m nincsen)
Én keresnék Queen vidókat lehet?leg CD-re leírva. Ami nekem van: Queen Live In Budapest, Live At wembley, Queen Rockumentary, Freddie Mercury összes klipp DVD, Freddie Mercury: The untold story. Összes album MP3+ Majdnem az összes klipp (nem tom mit hagytam ki....)No üdv. minden Queen Fan-nak!
Nagy Péter
 

Joan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: szomb. jan. 04, 2003 11:31 am

Nekem ezel hála Istennek nem lesz és nincs is gondom ezzel a DCC++ dologgal, mert egy nagyon jó chat-es haverom leszedi ?ket én meg t?le FTP-n. Bár egyszer próbálkoztam vele, de abszolút nem értettem meg a kezelését, és mire megértettem nem engedett fel és nem tudtam letölteni, de tényleg jó ez a progi, az össz. haverom ezt használja. Érdemes azért kipróbálni, jobb mint a Kazaa.
Joan
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. jan. 04, 2003 6:39 pm

Esetleg meg is tudnád írni amid van? Mert engem érdekelne pl. a Wemlbey. Ha igen írd meg ebbe a topicba az emailcímed.Nekem avi formátumban csak a Parti a Palotában Queenes része (God save the Queen), Brian:Liberty (kb 2perc), vagy Freddie Made in Heaven, I was born.. klippek.
starfleet
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szomb. jan. 04, 2003 6:40 pm

de látom fogalmazni és helyesen írni nem tudok. Szóval Wembley. illetve nemcsak a God save the Queen, hanem az összes Queenes rész.na.
Vendég
 

Nagy Péter [[ peternagy kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Nagy Péter Dátum: szomb. jan. 04, 2003 10:15 pm

Bocs de még mindig nem tanultam meg, hogy ide ne írjak hosszú ?-t meg ?-t....
Nagy Péter
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. jan. 05, 2003 12:00 am

Hm.Ok.nekem is vizsgaid?szakom van.bár nem értem a cd írás problematikáját, ha a cd-re elvileg rá kell férnie,akkor f?leg nem.
starfleet
 

Nagy Péter [[ peternagy kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Nagy Péter Dátum: vas. jan. 05, 2003 12:29 am

Mert a NERO-ban be kell állítani a túlírást a 870 megás CD-nél, amihez én eddig totál gyökér voltam. Ma kaptam segítséget és már sikerült. No hát én nem születtem úgy, hogy tudjam hogyan kell túlírni....mos má tudom
Úgyhogy ha vége a tanulási szezonnak, és nem rúgnak ki, akkor mehet a dolog.
Nagy Péter
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. jan. 05, 2003 12:32 am

akkor minden akadály elhárult, találkozunk ebben a topicban. Ha van id?d kérlek írd le milyen cuccaid vannak.kösz.jó tanulást (mindkett?nknek!)
starfleet
 

Erik [[ galjozef kukacka stonline.sk ]]

HozzászólásSzerző: Erik Dátum: szer. jan. 08, 2003 11:08 pm

Ki küldene nekem Queen videókat cd-n? Terjesszük a Queen-t!
Erik
 

Negy Péter [[ peternagy kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Negy Péter Dátum: hétf. jan. 20, 2003 4:54 pm

No Starfleet, ha gondolod írj egy Emilt, és szívesen leégetem neked a CD-ket...a többit mailban.
Negy Péter
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég

cron