Friends will be... a magyar koncerten.

Lucifer [[ lucifer kukacka fbi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Lucifer Dátum: szer. dec. 04, 2002 12:26 am

Helló!
Engem csak annyi érdekelne, hogy amikor a magyar koncerten a Friends will be friends szám végét a közönség nem igazán énekelte, úgy ahogy talán Freddie-ék várták volna, szóval szerintetek ez valamilyen szinten eshetett rosszul nekik, vagy levett valamit a magyar közönség általáuk történ? megítéléséb?l?
Lucifer
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. dec. 05, 2002 6:27 pm

Vagy annyira el volt mindenki alélva, hogy a saját anyját sem ismerte volna meg, vagy még nem volt annyira, hm, hogyismondjam - szóval nem tudtunk annyira angolul akkor még, nem volt egy kialakult, rockzenére fogékony közönség, aki nem tudta, hogyan kell egy nyugati rockbandával együtt lélegezni. Szerintem ez ma már egyáltalán nem igaz, de 86-ban még senki nem mert olyan felszabadult lenni - mert alapból nem volt olyan akkor senki sem. Még fényreklámok sem voltak, meg csillogó autók, zajlott a Nagy Kockafej?sítés.
Szerintem ezért, remélem, nagyjából kerek, amit öszvehoztam.
otyec
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. dec. 05, 2002 6:29 pm

Fenét kerek... gyere a klubba 22-én, megdumáljuk!
otyec
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: vas. dec. 08, 2002 6:06 pm

vagy a közönség esetleg nem tudta a szöveget, kockafej?sités ide vagy oda...
Vendég
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szer. jan. 08, 2003 11:16 pm

Szerintem nem ezt várták Freddiék! eléggé nagy égés lehetett
Vendég
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: szomb. jún. 21, 2003 11:13 am

Ehhez a témához csak annyit, hogy a Tavaszi szél második versszakát sem nagyon tudta a közönség.
Tamás
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. jún. 21, 2003 2:57 pm

Szerintem tudták, csak van aki újra az 1. énekelte, van aki meg a 2.-at, így aztán kicsit vegyes hangzású lett a dolog.
Coulthard
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. jún. 21, 2003 8:33 pm

A Tavaszi szélhez csak ennyit:

Mivel az egyetlen koncert volt ez a keleti blokkban, ezért a közönség a térség országainak majd' mindegyikéb?l képviseltette magát. Csoda, ha egy lengyel, vagy egy csehszlovák (!) nem tudta a szöveget?!
Otyec
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: vas. jún. 22, 2003 2:19 am

Ez világos, én csak arra gondoltam, hogy ezen inkább mosolyoghattak az angolok, mint a Friends Will Be Friends-en. De amugy tisztában voltak a keleti blokk "hiányosabb" angoltudásával, ezért is került be a m?sorba a Tavaszi szél, hogy a Love Of My Life Freddie - közönség duettet helyettesitse.
Tamás
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. jún. 22, 2003 11:31 am

Nem akarok folyamatosan beleszólni, de nem hiszem, hogy a Tavaszi szél a Love of my life kompenzációja lenne. Nem kell feltétlen angol tudás ahhoz, hogy elénekeljék a Love of-ot, hiszen, ha eleget hallgatták kaziról, akkor a szöveg már beleivódik az emberbe, anélkül, hogy egy kukkot is tudna angolul. Meg szerintem semmi gáz nem volt a közönséggel a Love of alatt. :-)
Coulthard
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron