A Time musical kell cserébe ritka koncertfelvétel jár!

eter [[ eternal kukacka keletikapu.hu ]]

HozzászólásSzerző: eter Dátum: hétf. dec. 02, 2002 2:51 pm

A Larry Lurex sz.lemez a Time musicel f?leg Mercury feléneklésével nagyon érdekelne és még egyébb ritkaságok jöhetnek. cserébe Killer Queen cimmel egy kalóz koncert felvételt adok vagy esetleg pénzt.
eter
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd dec. 03, 2002 9:18 am

A Time dalai engem is érdekelnek (Freddie el?adásában, él?ben, 1988): In my defence, Time, Born to rock'n'roll és az It's in every one of us.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

TüPi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TüPi Dátum: kedd dec. 03, 2002 11:46 am

Az It's in every one of us (aránylag jó min?ségben) letölthet? a www.mercuryparadise.com-ról, ezen kívül még 2 szám van, de gyakorlatilag élvezhetetlen min?ségben.
TüPi
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. dec. 05, 2002 6:36 pm

Nekem van egy 88as felvételem, nem tudom ez az-e: "Freddie's Last Live Performance" - címmel: 3 nóta, 8-9 perc.

1. Born To Rock n Roll
2. In My Defence
3. It's In Everyone Of Us.

Gyakorlatilag hallgathatatlan, a közönség visít, és szerintem a hátsó sorokból vehették fel. És mindegyik dal vége le van halkítva - nem folyamatos az el?adás.

otyec@freemail.com

otyec
 

Pluto [[ csabakonozsy kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. dec. 06, 2002 8:22 pm

otyec, köszi, ezek vannak meg nekem is igen gyenge min?ségben (szerintem ugyanaz, mint a Tiéd). Lehet, hogy nincs is rendes verziója, pedig jó!
Pluto
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szomb. dec. 07, 2002 7:45 pm

Hi!
Szerintem biztos van valahol rendes, tiszta verziója is, hiszen az It's in everyone of us is úgy van meg nekem, hogy tök jó min?ség. Ezek alapján csak megvan a másik 2 is.

Üdv!
Coulthard
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron