Keresem a Queen osszes mp3 cd-t. SEGITSEG!

Mr.Z [[ mrz_xts kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr.Z Dátum: szer. nov. 20, 2002 6:01 pm

Én bolond, hiába gondoltam rá 100x, mégse készítettem másolatot a Queen cd-mr?l, amin az összes Queen album volt mp3 ban. Mivel a kedvencet mindenhova viszed, és ezt tettem én is, így csak id? kérdése volt, hogy mikor hagyom el. Megtörtént. Most itt állok a kedvenc cd-m nélkül. Ha megvan valakinek, KÖNYÖRGÖM segítsen! Címem: mrz_xts@freemail.hu vagy tel: 06 70 247 9999
Mr.Z
 

hardy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hardy Dátum: csüt. nov. 21, 2002 1:49 pm

helló!
talán tudnék neked segíteni,nekem szeméky szerint megvan két lemezen az össz album,ha netán érdekel,még tárgyalhatunk!
üdv
hardy
 

Mr.Z [[ mrz_xts kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr.Z Dátum: szomb. nov. 23, 2002 12:33 pm

Minden megoldás érdekel. Ha sikerül összeszednem minden albumot megfelel? min?ségben, akkor elkészítek bel?lük egy olyan verziót, amin rajta lesz az összes dal karaokeval, lejátszóval. A lényeg, hogy a dalszövegek a dalhoz id?zítve jelennek meg egy külön ablakban. El?re is köszi mindenkinek a segítséget!
Mr.Z
 

JoanPesci [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: JoanPesci Dátum: hétf. nov. 25, 2002 3:10 pm

MrZ
Sajna csak holnap lesz feladva a CD, mert nem tudtam a hétvégén lemásolni - sajna csak közbe jött vmi :(((
De ígérem, hogy holnapra már fel lesz adva.
JoanPesci
 

Joan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: hétf. nov. 25, 2002 10:43 pm

Szia Mr. Z

Ma másoltam át a Queen CD-t. Az, hogy mikor és hol adom át neked v. feladjam-e postán v. sem, ez rajtad múlik. Döntsél te! Nekem 8.
Joan
 

Mr.Z [[ mrz_xts kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr.Z Dátum: hétf. dec. 16, 2002 4:12 am

Megvan! Köszönet érte Attilának, Joannak, és legf?képp Otyecnek. 3 csodálatos cd, rajta minden, s?t! még több! Készülgetnek a karaokek, (kb. 30 dallal vagyok kész), és beszerezve az összes dalszöveg. (Remélem, hogy az összes, mert Otyect?l kaptam olyan számokat is amiket még sose hallottam.)
Köszönöm!
Mr.Z
 

Pigmy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: kedd jan. 14, 2003 12:58 pm

Milyen 3 Queen-CD? Amelyiken ilyen directoryk vannak, hogy 73queen, 74queen2, 74sheer...?
Pigmy
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szer. jan. 15, 2003 12:33 pm

Nem az. Ez nem gyári, bár egyszer Koszovóban láttam ilyet, nyomott cd volt, dupla, mp3 gy?jtemény. Azt nem vettem meg, csak a Whitesnake- meg AC/DC-összest, de szép munka. Évszám / Albumcím, alatta a file-ok, 128 kb/s.

Ezeket az mp3-akat én tömörítettem az otthoni eredeti cd-imr?l. Hogy itt is legyen, meg ott is.
otyec
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron