Eriknek

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. nov. 07, 2002 4:54 pm

Szeva, mindenhol keresem az címed, de nem lelem, nekem vannak cuccaim, kb 40 koncert, interjúk, maxi meg single verziók, és van hozzá segít?készségem is. úgyhogy írj, hívj.

otyec@freemail.hu
otyec
 

Joan [[ pesci kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: szomb. nov. 09, 2002 11:16 pm

Szia Erik!

Gondoltam ide írok neked, hamár az e-maileimre nem válaszolsz! Ugyanis, írtam neked vmikor és vmiért arra már nem emlékszem, aztán kés?bb az a levél visszajött bármiféle megjegyzés nélkül. Aztán írtam neked mégegyet, hogy miért jött az vissza, v. mi történt. Ezt a levelet ma kaptam meg! Szóval, szerintem min. annyit azért elvárok, hogy vmiféle magyarázatot adnál nekem arra, hogy miért küldözgeted nekem állandóan vissza a leveleimet!! Legalább annyit írnál oda, hogy menjek a fenébe, v. tök mindegy mit! És remélem, hogy legalább ide írod majd, hogy miért! Köszi!
Joan
 

Erik [[ galjozef kukacka stonline.sk ]]

HozzászólásSzerző: Erik Dátum: szomb. nov. 09, 2002 11:38 pm

Hello Joan! Nem csak egyszer?en visszaküldtem a leveleket, hanem válaszoltam is rájuk. A válaszokat a te leveleid alatt olvashatod. Legalábbis remélem. Ha nem, írj még ide vagy írj egy mailt és mégegyszer elküldöm a válaszokat.
Erik
 

Joan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: vas. nov. 10, 2002 12:21 am

Szia Erik!

Válaszokat sajnos nem találtam. EGyik levélben sem! Úgy hgoy küld el mégegyszer. Sorry egyébként hogy így rád támadtalak, de azt hittem, hogy te tényleg szórakozol velem v. ilyesmi. Szóval, sorry!
Joan
 

Erik [[ galjozef kukacka stonline.sk ]]

HozzászólásSzerző: Erik Dátum: vas. nov. 10, 2002 6:15 pm

Válaszok mentek!!!
Erik
 

Joan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: hétf. nov. 11, 2002 12:20 pm

Erik a válaszok nem érkeztek, úgy hogy szerintem hagyjuk, mert már nem is emlékszem, hogy miért írtam neked akkoriban. De ha mégis elakarod küldeni, akkor a betty@thewebhungary.com címre küldjed a régi válaszokat. Köszi!
Joan
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron