Freddie Tribute aranyozott cd-k, gazdagabbaknak...

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. okt. 28, 2002 4:35 pm

Hi!
Vastagabb pénztárcával rendelkez?knek eladó a '93-ban megjelent emlékkoncert díszdobozos változata, mely 3000 db-os példányszámban jelent meg. Tartalmaz egy kis könyvecskét, 2db 24 karátos aranyozott cd-t, egy 24 karátos aranyozott Queen medált. Valamint egy papírt melyben tanusítják azt, hogy limitált példány.
Az ár 100.000 Ft, ami lehet, hogy sok, de nem én szabtam meg.
Üdv!
Coulthard
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: csüt. okt. 31, 2002 4:54 pm

Mi van a lemezeken???? Minthogy kalóz a dolog, érdekelne, mi növeli irreálissá az árát?
Dr Marharépa
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. nov. 01, 2002 1:56 am

Hi!
El?ször is nem kalóz a dolog! Hivatalosan megjelent, korlátozott példányszámban (3000 db) kiadott box. Az anyagon a Tribute koncert van rajta. Ha akarsz utána is érdekl?dhetsz a hivatalosságának. Az árát részben az arany, részben a limitált mennyiség növelte meg ennyire.
Üdv!
Coulthard
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: vas. dec. 08, 2002 6:13 pm

na itt már közbe kell szólnom, bár nem szivesen teszem:

1/ ez kalóz kiadás
2/ ha jól emlékszem olasz
3/ ha szintén jól emlékszem akkor a Lemezlyuk/Lemezkuckó is árulta 1993 körül, kb, 8-10 e forintért.
4/ ezt száz rongyért kinálgatni és hivatalosnak feltüntetni, elmehetsz a ..... itt most kihúztam amit el?ször irtam
Mr Fahrenheit
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. dec. 08, 2002 11:02 pm

Akkor én is szólnék valamit. Én azzal csak szivességet tettem annak aki árulja ezt az árut. Annak idején én is láttam 30e Ft-ért. A 100 biztos sok, de nem én találtam ki, mint az eredetiségét sem. Azt, hogy kit hova küldj inkább nem fejtem ki, de ha akarod megadom az illet? elérhet?ségét, vele megbeszélheted...
Coulthard
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron