QUEEN in Budapest

Molnár András [[ molnar kukacka radio1.hu ]]

HozzászólásSzerző: Molnár András Dátum: csüt. jan. 25, 2001 7:39 pm

Sziasztok!
Légyszi segitsetek!Vettem egy kazettát és szar.A boltos azt mondta, hogy idén már ne számítsak újabbra.Ha valaki tudja hol kapható magyar koncertvideó légyszi irjon, vagy hivjon 06/209-210-700(visszahívlak)!
Molnár András
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: pén. jan. 26, 2001 10:10 am

Hogyhogy szar? Rossz a min?sége (azaz hamisítvány) vagy nem tetszenek a számok? Ez utóbbi esetben a boltosnak igaza van, az idén biztosan nem lesz helyette jobb.
Bongobongo
 

Molnár András [[ molnar kukacka radio1.hu ]]

HozzászólásSzerző: Molnár András Dátum: pén. jan. 26, 2001 6:38 pm

Kedves Bongo stb... Még a feltételezés is felháborit, hogy csak megfordul a fejedben a "rossz" szocska a QUEEN-nel kapcsolatban, bármilyen formában. A kazettát egy nagy lemezboltban vettem(virgin)és hát nem volt elfogadható számomra,hogy fekete-fehér,szemcsés képernyön bambuljam,azt az embert akit leginkább az "Isten" jezövel szoktunk illettni.Egyébként a hozzászólásod frappáns nem vitatom,de ha te jártál volna igy te is kiborulnál,ráadásul karácsonyra vettem valakinek,és igy még kinos is. A felhasználhato üzeneteknek nagyon örülnék.Köszi
Molnár András
 

Magnum [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Magnum Dátum: pén. jún. 01, 2001 2:37 pm

Azt tudom hogy a pécsi Tescoban lehet kapni a Bp-i koncert felvételét.
Magnum
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. márc. 26, 2005 10:22 am

A Champions of the World videókazetta is hasonló, szemcsés, gy?rödt, ugrál a sztereo-mono között, és tré a lemezboltos. Amennyiben nem a hangfelvétel, hanem csak a m?példány (videókazetta) tulajdonosa vagyok, a szar kiadó miért nem vállal garanciát a hibás termékére? Elmehettem a picsába a kazettával, azóta is fáj a szívem, hogy itt van. Soha nem volt végig lejátszva, kb félig. Nesze 5500 Ft.

Videókazettát ne vegyetek!

Gyertek HUB-ozni!
Otyec
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

cron