Eladó Queen "cuccok" :-)

starfleet [[ starfleetproject kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. feb. 20, 2003 10:42 pm

Hát, jah én is megkaptam a visszajelzését "azaz" az árlistát! Hát mit mondjak. Beleéltem magam h. esetleg megint szerzek valami "újat", de nem pénzért. Nem húztam fel magam ennyire mint Te, de csalódtam. Én akkor itt kijelentem h. bár a topic címe "Eladó Queen cuccok", én bárkivel szívesen cserélek bármit, még annak az árán is ha a másik fél "darabszámra" kevesebbet tud nyújtani nekem.
Szívesen átirom cd-re bárkinek:
-Untold Story
-Freddie Video Collections
-Freddie Tribute Concert
(ezeket egyébként Nagy Petit?l kaptam, köszönet ezerrel)
ezek avi-k, mpg-k, DVD min?ségben!Ha lenne 2 videóm még pár VHS-t át tudnék venni, de sajna nincs...Ellenben nagyon sok mp3-am van, f?leg effektive ritkaságoknak számító dalokkal (Queen, Freddie, Brian, Roger stb.)Ha valaki dob emailt nekem, küldök listát.
Viszont én a következ? videokat keresem:
-Magic Years I-II-III
-Queen in Japan
-Queen Rainbow
-Made in Heaven: The Film
-Rock in Rio
-Rocks: The Video
Sajna boltban ezeket elég drágának találom, valamelyiket meg nem lehet fellelni. Szóval ha sikerül egymásnak kölcsönösen segíteni szerintem az király lenne.
Ezuton köszi OTYEC-nek, és NAGY PETI-nek a cuccokért, amiket CSERÉLTÜNK (!!!)
Sziasztok!
starfleet
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. feb. 20, 2003 10:44 pm

Az a Tokyo '85 pedig nagyon kéne!!! Nincs meg valakinek? Nagy Peti! Neked van valami új videód??? Ne habozz, tedd közzé!! :)
starfleet
 

Brighton Rock [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Brighton Rock Dátum: pén. feb. 21, 2003 10:12 pm

Sziasztok!
Az árakat, amikért ezeket a CD-ket kínálom úgy gondoltam, hogy azoknak írom csak le, akiket komolyabban érdekel a dolog, nem azért, hogy véka alá rejtsem, de ha már egyszer nyilvános lett, akkor fel is vállalom. Én egyébként nagyon szeretem a Queent, és már nagyon régóta, szinte már nem is lehetne nekem újat mutatni a zenekarról, ezért nem vagyok oda a cserékért(persze lehet, hogy egyszer majd hajlani fogok rá, ha valami számomra új video nagyon érdekelni fog), illetve anyagilag én sem állok a helyzet magaslatán, gondolom értitek mire célzok, szóval akinek ezek a CD-k megérnek ennyi pénzt, azok bátran írjanak nekem.Címem: gyed@freemail.hu
Brighton Rock
 

Stoneee [[ janteszka kukacka aol.com ]]

HozzászólásSzerző: Stoneee Dátum: vas. feb. 23, 2003 12:18 am

Sziasztok Queen rajongok!
Segitenetek nekem abban,hogy hol lehet Budapesten kapni Queen DvD-t es Queen videokazettat?
Csak a koncertek erdekelnek,mert a tobbi mar szerencsere megvan.
Csak a Wembley 86 van meg a koncertek kozul,meg a We will rock you 82-es koncert.
Koszi elore is.

Queen Forever....

Stoneee
 

Veronica [[ scandal kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Veronica Dátum: vas. feb. 23, 2003 4:24 pm

Szia "starfleet" :-)
Én nagyon régota szeretema Queen-t. Szeretném megkérdezni, hogy te mennyiért másolnál át nekem Queen albumokat? Nekem sajnos csak kazin vannak meg albumok és az sem a legjobb min?ség.Tudnál nekem küldeni mail-ben albumlistát (+ ha vannak avik vagy mpeg).Szia Veronica scandal@freemail.hu
Veronica
 

m [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: m Dátum: hétf. feb. 24, 2003 4:24 pm

Szia Starfleet!
Az általad keresett videokból át tudnám venni a Magic Years-et és a Rock in Rio-t.Küldj egy mail-t és megbeszéljük.
címem:vikigecse@freemail.hu
m
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd feb. 25, 2003 11:39 am

stonee, videókazetta hegyek vannak a Virgin Megastorban, a Duna Plazaban, DVD-k pedig a MediaMarktban a WestEndben.

Üdv.

Köny
Pluto
 

Carad [[ caradhras kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Carad Dátum: kedd feb. 25, 2003 5:18 pm

Üdv minden fanatikusnak! Szeretném megszerezni a "Greatest Pix 1/2"-t. Elég nagy fába vágtam a fejszémet, tudom. De nagyon örülnék, ha volna valami használható ötletetek! Bármilyen javaslat érdekel, de jó volna, ha nem dél-amerikából kéne megrendelnem... :o) Mindenkinek köszönöm!
Carad
 

sarlatan [[ sarlatan kukacka hello.hu ]]

HozzászólásSzerző: sarlatan Dátum: pén. feb. 28, 2003 9:23 am

A Media Marktban 2290 Ft-ért megvásárolható egy eddig számomra ismeretlen, pofás kis cd: Queen PRE ORDAINED címmel.14 dal található rajta:

1.MAD THE SWINE (May/Taylor/Mercury)
2.STEP ON ME (May/Staffel)
3.EARTH (T.Staffel)
4.APRIL LADY (May/Staffel)
5.POLAR BEAR (May/Staffel)
6.BLAG (May/Staffel)
7.I CAN HEAR MUSIC (Greenwich/Spector/Barry)
8.HEART BE STILL (Ragovy/Berns)
9.THE DAY THE TALKIES CAME (Allison/Franks)
10.I'VE BEEN TO HELL AND BACK
11.TEAR DOWN THE WALLS (Allison/Straker)
12.VAMP (Carrick/Fraser)
13.BLACK SWAN (Allison/Straker)
14.GOING BACK (Goffin/King)

Nem mondom, h. ne vegyétek meg, de azt sem, h. igen. (Szerintem tré.)Akit esetleg érdekel, írjon, mert költeni kár volna érte.
sarlatan
 

Stoneee [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Stoneee Dátum: pén. feb. 28, 2003 8:41 pm

Koszi Pluto!:)

Es a magyar koncert felvetelet nem tudod hol lehet megszerezni?

Elore is koszi.

Stoneee
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron