Eladó Queen "cuccok" :-)

Brian [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Brian Dátum: csüt. jún. 13, 2002 9:05 am

Bakelitet vennék. Bármilyen Queen kis- és nagylemezt.
Brian
 

bawik [[ rapstar kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: bawik Dátum: pén. jún. 14, 2002 5:08 pm

Én szivesen átvenném Queenes VHS-eimet (koncertek, Magic Years1-2,Champions of the world,Greatest Hits 2, stb..) Ha érdekel írj ide, vagy e-mail címemre.
bawik
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: kedd jún. 18, 2002 11:59 am

Szia bawik!
Engem kivételesen nagyon érdekelne a dolog!
Ha elküldenéd a koncertek listáját,és a feltételeket,nagy valószín?séggel hajlok a megegyezés felé.
El?re is köszi!
Leroy
 

Erik [[ eric kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Erik Dátum: csüt. jún. 20, 2002 9:59 pm

Hello mindenkinek!
Vennék bármit, ami a Queennel kapcsolatos!
Csak írjatok bátran!
Továbbá megvan a Greatest Flix 1 és 2 (a legjobb videoklippek) és egy Mp3-as CD az összes albummal és számmal
Erik
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. nov. 07, 2002 4:57 pm

Van eladó:
3 db 2001-es, japán Digital remaster cd:

Queen
Queen II
The Miracle
illetve

Flash Gordon (Nem Remaster)
News Of The World (Nem Remaster)

A cd felületén rajta van a lemezborító, és a papírja kb 4-6 oldalas, sok helyen a képre szépem rátették a szövegeket is. Szépen szólnak. otyec@freemail.hu
otyec
 

Brighton Rock [[ gyed kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Brighton Rock Dátum: vas. feb. 16, 2003 9:35 pm

Vannak eladó ritka Queen-koncert videoim, ezek AVI, illetve MPEG filmek, nagyon jó min?ségben. Többek között egy 1982-ben készült montreáli koncert, aztán egy 1985-ben készült tokioi koncert(ez volt a queen utolsó japán fellépése, eszméletlen jó jelentek vannak benne, és a számok is fergetegesek, és olyan +számok vannak rajta, mint a Jelhouse Rock, szerintem sokkal jobb, mint az eredeti:)Megvan még a live at wembley szintén vhs min?ségben, ez is MPEG file.Írjatok, és megállapodunk, címem:gyed@freemail.hu
Persze az is írhat, akinek van kedve Queen témában levelezni (f?leg lányok, ha létezik egyáltalán manapság olyan fiatal lány, akit ez a zenei stilus érdekel :)
Brighton Rock
 

Brighton Rock [[ gyed kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Brighton Rock Dátum: kedd feb. 18, 2003 12:39 am

Még annyit tennék hozzá az el?bbi hozzászólásomhoz, hogy a 82-es montreali koncert DVD min?ség, és tulajdonképpen a the Game album lemezbemutató koncertje, a 85-ös tokyoi koncert pedig a Works albumé, természetesen egyéb, más albumokról vett slágerekkel megspékelve( a Keep yourself alive a koncerten nekem nagyon bejön, Brian kitesz magáért, a rockszolojáról nem is beszélve), és a készpénzes megoldások érdekelnének leginkább. címem:gyed@freemail.hu
Brighton Rock
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd feb. 18, 2003 6:55 am

Csak a money érdekel? Csere másra? Pl. Untold Story, Tribute Concert? , Video Collections (avik) stb?
starfleet
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd feb. 18, 2003 6:57 am

Már ha szereted a Queen-t...
starfleet
 

Nagy Péter [[ peternagy kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: Nagy Péter Dátum: csüt. feb. 20, 2003 8:32 pm

Sziasztok!
Igazad van Starfleet!!!!!
Ez a "Brighton Rock" (gyed)néven futó srác egy kicsit drága. Szeretnék t?le idézni, ha már nem meri kiírni ide az árait:
"wembley koncert az két cd-s, és kérnék 3000Ft-ot értük,
Tokyoiért pedig, ami egy SVCD,és eléggé ritkság, szintén 3000-et
montreali is, az DVD min?ség, két cd, és 4000-ért adnám"
CSERE NEM ÉRDEKLI!!!!S?T el se olvasta a listát amit küldtem neki, hogy nekem mi van meg, mert akkor rájött volna arra, hogy a Wembley koncert nekem már megvan.
Itt ez az érdekes, én szívesen cseréltem sok emberrel innen, és máshonnan is. És az ?színtét megvallva marhára kellenének ezek a koncertek amik neki megvannak....De sajna nincs rá pézem, mert csóró f?ikolás vagyok!!!És csak csorgatom a nyálam..csak csorgatom...és bosszankodok azon, hogy cserélni miért n e m lehet?!Mikor legalább 4 olyan koncertem van ami neki nincs....szal' látod Starfleet ilyen emberek is vannak.
Utánanézek, hogy megvan-e még valakinek(sajnos DC++-t már letiltották a koleszomban), vagy lehet-e kapni kishazánkban ezeket. Ha van eredmény írok!

Ui:nehéz szavakat találni arra, hogy milyen érzés az, ha valaki Queen rajongó. De egy biztos: ha igazán az vagy, akkor örülsz neki, ha valakivel megoszthatod ezt a csodálatos érzést.





Nagy Péter
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron