segítsetek!

Riacica [[ varrono.marcsi kukacka fibermail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Riacica Dátum: szer. dec. 06, 2006 7:27 am

Segítséget,kérek,szeretném ha valaki akinek megvan,1992.április 20-án a londoni Wembley stadionban tartott koncert felvétel vhs-en vagy dvd-n jelentkezzen!!!!!!!!!!!!
Nagyon szeretném újra látni,mert a sógorn?m SAJNOS!letörölte.
Azóta is sírok a koncert felvétel után.Nagyon hálás lennék,ha jelentkeznél ha megvan a felvétel.
Köszönöm el?re is.
Ria
Riacica
 

Riacica [[ varrono.marcsi kukacka fibermail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Riacica Dátum: csüt. dec. 07, 2006 8:38 am

Kedves Whiteman!
Köszi a felhomályosítást,utána nézek,de a vágatlan anyag,A LENNE AZ IGAZI!Azért nem adom fel!
Üdv.Ria
Riacica
 

whiteman [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: whiteman Dátum: csüt. dec. 07, 2006 9:15 am

Akkor jó keresgélést! De bevallom hogy az nekem is kéne! Csak nekem annyi minden kéne hogy ez már nem oszt nem szoroz! De Te jól teszed ha itt"ütöd a vasat"!
whiteman
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: csüt. dec. 07, 2006 5:42 pm

Hát azt a vágatlan cuccot egy id?ben nagyon vadásztam, aztán letettem róla... :(
vira
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: szomb. dec. 09, 2006 2:42 pm

Én annak idején felvettem a tvadást videóra, mind a 4 órát. Az idegesít? magyar kommentátorok miatt már elég régen néztem meg. Ha valamikor a közeljöv?ben szabadságot kapok és összeszedek a családból 2 videót, akkor át tudom másolni annak akinek igénye van rá. Hozzáteszem majdnem 15 éves VHS felvétel, amit a kilencvenes évek elején több százszor megnéztem, szóval nem dvd min?ség.
Tamás
 

vira [[ elvira_baba kukacka yahoo.com ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: vas. dec. 10, 2006 3:17 pm

Hát az nagyonnagyon jó lenne!! Én is felvettem annak idején, csak a szomszéd srác faterja volt olyan kedves és véletlenül rávett vmit... khmm... hogy milyen emberek vannak...
vira
 

Bamba Songoku [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bamba Songoku Dátum: vas. dec. 24, 2006 1:59 pm

Hello.

Nem tudná valaki megmondani hogy a 2005 Bécsi koncert DVD honan lehetne letölteni?
Bamba Songoku
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron